Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Kompleksowa obsługa budowy

Do rozpoczęcia procesu budowlanego niezbędny będzie nie tylko solidny kapitał, ale także tytuł prawny do nieruchomości przeznaczonej na cele budowlane. Zanim jednak budowa rozpocznie się "na dobre", czeka Cię jeszcze okres wytężonej pracy związanej z uzyskaniem wszelkich niezbędnych przepisami opinii, uzgodnień i pozwoleń.

Przed otrzymaniem decyzji o pozwoleniu na budowę będziesz musiał się zastanowić nad wyborem solidnego wykonawcy robót geodezyjnych, który przygotuje podkłady mapowe do celów projektowych dla Twojego projektanta.

Udział geodety nie ograniczy się jedynie do sporządzenia mapy, jego rola będzie znacznie poważniejsza. Obecność wykonawcy prac geodezyjnych na budowie będzie nie tylko niezbędna, ale także bardzo istotna z punktu widzenia przebiegu całego przedsięwzięcia.

Geodeta pojawi się na Twojej działce, jako pierwszy. Rozpocznie planowaną inwestycję wykonując tyczenie zaprojektowanego obiektu budowlanego. Będzie obecny w trakcie jej realizacji i co najważniejsze, jako ostatni opuści plac budowy - po dokonaniu pomiaru inwentaryzacyjnego.

Rozsądnym rozwiązaniem wydaje się powierzenie zlecenia jednemu wykonawcy, co zagwarantuje nie tylko ciągłość prac, pozwoli także wynegocjować lepsze warunki cenowe oraz zatrzymać choć część pieniędzy w Twoim portfelu.

Zapytanie ofertowe: kompleksowa obsługa budowy

Dlaczego warto zlecić obsługę właśnie nam?

Zlecając kompleksową obsługę budowy naszej firmie, możesz polegać nie tylko na naszym doświadczeniu i solidności, możesz liczyć także na szybkie i sprawne wykonanie Twojego zlecenia oraz na atrakcyjny rabat, związany z wyborem kilku pojedynczych usług jednocześnie.

Kompleksowa obsługa budowy

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Ostatnie zlecenia
Współpracujemy z następującymi firmami

W ramach umowy:

W razie potrzeby, polecimy Ci projektanta, który sporządzi projekt zagospodarowania działki, zaprojektuje usytuowanie budynku i doprowadzi do niego wszystkie niezbędne przyłącza.

Każdy z naszych klientów może liczyć ponadto na fachową pomoc i doradztwo, które pozwoli sprawniej poruszać się w gąszczu wszechobecnej biurokracji.

home >>

Opengeo